mizban-ad
افزونه وردپرس
موضوعات داغ

افزونه وردپرس Admin Menu Editor Pro v2.7 – افزونه ویرایشگر منوی مدیریت وردپرس

Download Admin Menu Editor Pro v2.7

mizban-ad

افزونه وردپرس Admin Menu Editor Pro v2.7 – افزونه ویرایشگر منوی مدیریت وردپرس

فقط با یک کلیک چندین مجوز را تغییر دهید. بر روی یک نقش کلیک کنید، عناصر منو را که میخواهید پنهان کنید را علامت بزنید و مواردی را که میخواهید نشان دهید را بررسی کنید. شما همچنین می توانید مجوز ها را برای کاربران فردی تغییر دهید. به عنوان مثال، میتوانید منو را از همه به جز خود پنهان کنید یا دسترسی کاربر به یک صفحه خاص مدیر بدون تغییر نقش خود را بدهید.

ویژگی های افزونه وردپرس Admin Menu Editor Pro : 

  • منو را با کشیدن و رها کردن سازماندهی کنید

وردپرس را با استفاده از آیتم های منوی اغلب مورد استفاده قرار دهید. شما همچنین می توانید آیتم های منو را از یک زیر منو به دیگری یا به منوی اصلی انتقال دهید. آیا میخواهید یک پیوند سطح بالا به «افزودن پست جدید» یا به یک افزونه خاص اضافه کنید؟

تو می توانی آن را انجام دهی. یک پلاگین غیرمعمول دارید که صفحه مدیریت آن را در جای اشتباه قرار می دهد؟ به جای “تنظیمات” آن را انتقال دهید.
از بیش از 600 آیکون منو انتخاب کنید

 

این پلاگین با مجموعه ای بزرگ از آیکون از فونت آیکون های Dashicons و FontAwesome همراه است. شما می توانید آیکون های PNG یا GIF خود را از طریق کتابخانه رسانه آپلود کنید یا URL نماد را به صورت دستی وارد کنید. شما همچنین می توانید آیکون ها را به آیتم های زیر منو اضافه کنید.

  • تغییر رنگ منو

پس زمینه، متن، نماد و رنگ های برجسته را ویرایش کنید. شما می توانید تغییرات خود را به کل منوی مدیریت و یا سفارشی رنگ از اقلام فردی.

شما می توانید لینک های خود را به منوی مدیریت اضافه کنید. شما همچنین می توانید یک منوی سفارشی ایجاد کنید که محتویات یک پست یا صفحه را در مدیر WordPress جاسازی کند. در نهایت، امکان ایجاد موارد غیر قابل کلیک، که می تواند برای چیزهایی مانند سرصفحه های بخش در منوی مدیریت پیچیده مفید باشد، امکان پذیر است.

  • منوها را در برگه جدید یا iframe باز کنید

بگذارید بگوییم شما در حال ایجاد یک سایت برای یک مشتری غیر فنی هستید و می خواهید یک صفحه آموزش یا یک سرویس خارجی را شبیه آن بخشی از وردپرس باشد. گزینه “Open in: Frame” می تواند به آن کمک کند. این صفحه مرتبط در یک قاب بدون محدودیت نمایش داده خواهد شد. برای تکمیل، گزینه “پنجره جدید” (یعنی target = “_ blank”) نیز گنجانده شده است.

  • تنظیمات منوی واردات و صادرات

پیکربندی منوی مدیریت خود را به یک فایل صادر کنید، سپس آن را در یک سایت دیگر وارد کنید.

  • مخفی کردن پلاگین ها

پنهان کردن نوشته های شخصی در صفحه “Plugins”. همانطور که با آیتم های منو، شما می توانید آنها را از همه پنهان کنید یا فقط از نقش های خاص یا کاربران پنهان کنید.

  • نام تجاری خود را اعمال کنید

با استفاده از افزودنی برند برای جایگزینی نام تجاری پیش فرض وردپرس با خودتان. شما می توانید آرم وردپرس را جایگزین، سفارشی کردن صفحه ورود به سیستم، تغییر رنگ طرح مدیر، پنهان کردن نسخه وردپرس و اطلاعیه اصلی به روز رسانی، و غیره.

  • نوار مدیریت را ویرایش کنید

افزونه اختیاری ویرایشگر نوار ابزار به شما امکان می دهد نوار مدیریت را سفارشی کنید که همچنین به عنوان نوار ابزار وردپرس شناخته می شود. شما می توانید اقلام نوار ابزار پنهان، سفارش خود را با کشیدن و رها کردن، تغییر نام موارد، اضافه کردن لینک های جدید و غیره پنهان کنید.

 دانلود پیشنمایش  

spdl.ir-Ad-9
برچسب ها
مشاهده بیشتر
mizban-ad

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن