mizban-ad
افزونه وردپرس
موضوعات داغ

افزونه وردپرس Ultimate Addons for WPBakery Page Builder v3.16.26 – افزونه صفحه ساز وردپرس

Download Ultimate Addons for WPBakery Page Builder v3.16.26

mizban-ad

افزونه وردپرس Ultimate Addons for WPBakery Page Builder v3.16.26 – افزونه صفحه ساز وردپرس

آهنگساز ویژوال را گسترش دهید و قدرت بیشتری به آن اضافه کنید!
این افزونه چندین عناصر حق بیمه را در ویژوال کامپوزر در بالای آن ساخته شده است که توسط WPBakery ارائه می شود. هر عنصر در بسته با بیشترین توجه به جزئیات و یک هدف ساده به شما یک تجربه نهایی ارائه می دهد. ما زمان زیادی را صرف کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که تمام عناصر انعطاف پذیر هستند تا فرصت های بی حد و حصر برای شما فراهم شود، در حالی که حفظ سادگی در هسته.

ویژگی های افزونه وردپرس Ultimate Addons for WPBakery Page Builder : 

آیکون ها – شما می توانید از این عنصر برای ادغام یک آیکون ساده (فونت و تصویر، هر دو نوع) در صفحه خود استفاده کنید و از آن استفاده کنید. یا می توانید از شبکه های ویژوال کامپوزر استفاده کنید و یک لیست از آرم های مشتریان، شرکا، حامیان و غیره را نمایش دهید.

 

جعبه اطلاعات – شاید بیشترین روند در حال حاضر، جعبه اطلاعات واقعا باعث ایجاد وب سایت خود را برجسته کردن کمک به شما برجسته چیزهایی که شما در ارائه است.

 

لیست اطلاعات – فهرست های سنتی HTML خسته کننده هستند، آیا آنها نیستند؟ این عناصر به سادگی لیست ها را تصور می کنند. شما ممکن است فرصت داشته باشید و با استفاده از آن طراحی سرد برای نشان دادن برخی از فرآیند و یا به سادگی برجسته ترین محصولات / خدمات و ویژگی های محبوب / مرتبط خود را.

 

Flip Box – این عنصر به طور کامل بلوک “Info Box” و “Call to Action” را ترکیب می کند. در جلو، به نظر می رسد یک جعبه اطلاعات نرمال است، اما به عنوان بازدید کننده در بلوک، آن را با یک اثر CSS3 سرد خنثی و نشان می دهد بخش تماس به عمل، تحریک او را به تماس.

 

شمارنده – آیا می خواهید نقاط عطف، دستاوردها و هر عدد دیگری را با عدد متحرک نشان دهید؟ این عنصر کمک خواهد کرد!

 

بنر تعاملی – بسیاری از آگهی های تصویری مفید هستند، زیرا روش بسیار دقیق و دقیق برای ارسال پیام شما دقیقا است. این عنصر، این بلوک های تصویر را به شیوه ای جذاب و تعاملی نشان می دهد.

 

Modal Popup Box – این یکی از عناصر بسیار مفید است که می تواند بر روی هر وب سایت قرار گیرد. ایجاد جعبه پنجره مجازی و جاسازی همه چیز را در داخل جعبه پنجره از طریق ویرایشگر WYSIWYG آسان.

 

گاهشمار – نمایش یک جدول زمانی در یک فیس بوک یا به سادگی ویژگی های خود را نمایش می دهد، فرایند و یا کمی خلاقانه برجسته. ما تلاش های ویژه ای را با کد های جاوا اسکریپت و CSS انجام داده ایم تا آن را تا حد ممکن کامل سازیم.

 

Google Maps Extended – آهنگساز ویژوال به طور پیش فرض با عنصر Google Maps همراه است. اما عنصر Maps Extended Googles شما از آخرین API ها استفاده می کند و به شما اجازه می دهد با آن بیشتر کار کنید. آپلود تصاویر مارکر، نوشتن HTML سفارشی در جعبه اطلاعات نقشه و کنترل همه چیز را با نقشه می شود.

 دانلود پیشنمایش  

spdl.ir-Ad-9
برچسب ها
مشاهده بیشتر
mizban-ad

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن