mizban-ad
افزونه وردپرس
موضوعات داغ

افزونه وردپرس Yoast SEO Plugins Pack v8.4 – افزونه سئو وردپرس

Download Yoast SEO Plugins Pack v8.4

mizban-ad

افزونه وردپرس Yoast SEO Plugins Pack v8.4 – افزونه سئو وردپرس

Yoast SEO پلاگین ویژگی ها و مزایای
بهینه سازی برای مترادف و کلمات کلیدی مرتبط

در Yoast SEO شما می توانید کلمه کلیدی را که می خواهید پست یا صفحه خود را در نتایج جستجو رتبه بندی کنید را وارد کنید. در نسخه Premium نیز میتوانید مترجمان و کلمات کلیدی مرتبط را اضافه کنید.

پس از آن یک چک در محتوا خود را بررسی کنید تا بررسی کنید که آیا شما از کلاسیک ها به اندازه کافی کافی استفاده می کنید – اما نه چندان زیاد – و در نقاط خاص.

ویژگی های افزونه وردپرس Yoast SEO : 

بله، Yoast SEO Premium باعث می شود که موتورهای جستجو بسیار ناچیز باشد. در نسخه رایگان، شما فقط می توانید 1 کلمه کلیدی فوکوس را تنظیم کنید. این بدان معنی است که شما باید بین کلمات کلیدی را انتخاب کنید.

در هر دو نسخه، Yoast SEO نه تنها به شما کمک می کند رتبه بندی خود را در نتایج جستجو افزایش دهید، بلکه روحیه شما نیز افزایش می یابد!

  • پیشنهادات پیوند داخلی – فقط حق بیمه

اتصال داخلی بسیار مهم است زیرا به موتورهای جستجو کمک می کند تا ساختار سایت شما را درک کنند.

اما اضافه کردن لینک ها به صورت دستی آهسته، خسته کننده و کاملا آزار دهنده است. با قابلیت اتصال داخلی در Yoast SEO Premium، این چیزی از گذشته است.

این ویژگی متن شما را تجزیه و تحلیل می کند و لینک هایی را به پست های مرتبط نشان می دهد – همانطور که نوشتید. با در نظر گرفتن تمام مشکلات بدون اتصال داخلی. بله، ما هم خیلی خوشحال هستیم.

  • پیش نمایش از صفحه شما در Google

با تشکر از ویرایشگر ترفند می توانید از طریق چشم کاربران گوگل مشاهده کنید: پست یا صفحه شما در نتایج جستجو چگونه خواهد بود؟ و روی صفحه نمایش تلفن همراه آیا شما بر روی یک پیوند مانند کلیک کنید؟

در نسخه رایگان، شما فقط می توانید لینک خود را در Google پیش نمایش کنید نه در فیس بوک یا توییتر.

  • پیش نمایش از صفحه شما در رسانه های اجتماعی – فقط حق بیمه

بررسی کنید که چه صفحه ای به نظر می رسد اگر شما آن را در فیس بوک یا توییتر به اشتراک بگذارید. آیا عنوان مناسب و تصویر مطابقت دارد؟ آیا آن را بیرون خواهد آورد؟ اگر میخواهید مردم روی کلیک کنند، اشتراکهای رسانههای اجتماعی شما باید این بخش را ببینند.

اگر شما نمیخواهید در مورد آن برای هر پست فکر کنید، فقط یک قالب را تنظیم کنید. افزونه Yoast SEO WordPress اجازه می دهد تا آن را برای همه انواع صفحات تنظیم کنید.

 دانلود پیشنمایش  

spdl.ir-Ad-9
برچسب ها
مشاهده بیشتر
mizban-ad

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن