mizban-ad
فروشگاهی - ووکامرسقالب رایگانقالب وردپرس
موضوعات داغ

قالب وردپرس WoodMart v3.0 – قالب ووکامرس ریسپانسیو وردپرس

Download WoodMart v3.0 - Responsive WooCommerce WordPress Theme

mizban-ad

قالب وردپرس WoodMart v3.0 – قالب ووکامرس ریسپانسیو وردپرس

WoodMart یک تم حق بیمه بهینه سازی شده برای ایجاد فروشگاه های آنلاین WooCommerce است که رابط فوق العاده سریع را برای تجربه کاربر نهایی فراهم می کند
‘WoodMart’ یک تم حقوقی وردپرس است که از زمین برای ساختن فروشگاه های آنلاین WooCommerce عالی از هر نوع طراحی شده است. اولین تمرکز بر تجربه کاربر WoodMart با استفاده از یک تکنولوژی AJAX قدرتمند به کاربران اجازه می دهد تا بدون نیاز به دائم صفحات تازه کردن، رابط کاربری آنلاین خرید بسیار سریع و بدون درز داشته باشند.

ویژگی های قالب وردپرس WoodMart : 

هر نوع فروشگاه آنلاین را که می توانید تصور کنید، بسازید و درآمد حاصل از آن جریان درآمد منفعل را که با «WoodMart» برای وردپرس تفکر کرده اید، بسنجید و هرگز به عقب برگردید.
پنل تنظیمات تم

با پنل تنظیمات قدرتمند تم که اجازه می دهد شما را به تغییر طیف وسیعی از تنظیمات تم با یک کلیک، شما هیچ تجربه برنامه نویسی نیاز ندارد. بدون نیاز به پلاگین های متعدد برای قدرت آن WoodMart هوشمند، بی تکلف و سریع است، بنابراین شما می توانید با کسب و کار. پانل تنظیمات تم به شما یک رابط گرافیکی برای ایجاد تغییرات ساده به سرعت و به آسانی می دهد.
کاملا قابل برنامه ریزی

همه چیز بهینه سازی شده و توسعه یافته است تا به درخواست های سفارشی سازی شما پاسخ دهد و با کمترین اضطراب مواجه شود، بنابراین آنچه که شما با آن مواجه هستید، یک وب سایت بسیار قابل تنظیم است که می تواند به راحتی و به سرعت به درخواست تغییرات شما سازگار باشد.

فونت های خود را تغییر دهید، پالت رنگ خود را به روز کنید تا دستورالعمل های نام تجاری خود را برآورده سازید، نمونه های خود را به روز کنید تا تنوع محصولات مختلف را نشان دهید – از طریق آشنایی از داشبورد وردپرس بصری قابل دسترسی است.
طراحی تعاملی

البته WoodMart دارای یک طراحی کاملا پاسخگو است که خود را به بهترین نحو به دستگاهی که در آن مشاهده می شود، دستکاری می کند. این بدان معنی است که شما می توانید با بهترین قسمت از جمله لیست موارد برای فروش، ایجاد فروشگاه قاتل و ترک مواد فنی به توسعه دهندگان ادامه دهید.

ما تضمین می کنیم که وبسایت شما به صورت مرسوم در هر نوع دستگاهی که شما می توانید بدون هیچ گونه تلاش اضافی در مورد خود – لپ تاپ ها، رایانه های شخصی، گوشی های هوشمند و قرص – فکر کنید و در این طرح طراحی وب سایت هوشمند گنجانده شده است.
شبکیه چشم آماده

ما همچنین اطمینان دادیم که وبسایت جدید شما با بالاترین تراکم پیکسل در هر دستگاه کاربر، نمایش داده خواهد شد. اگر این اتفاق می افتد به یک دستگاه آماده شبکیه چشم است و سپس این صفحه نمایش با رنگ هایی که به سادگی از این جهان روشن می شوند روشن می شود.

بهترین استفاده را از عکاسی خود با این تم شبکیه آماده برای وردپرس، از آن پشیمان نخواهید شد.

 دانلود پیشنمایش  

spdl.ir-Ad-9
برچسب ها
مشاهده بیشتر
mizban-ad

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن