mizban-ad
بدنسازیقالب رایگانقالب وردپرس
موضوعات داغ

قالب وردپرس Beauty Pack v1.1 – قالب سلامتی و زیبایی و سالن ماساژ

Download Beauty Pack v1.1 - Wellness Spa & Beauty Massage Salons WP

mizban-ad

با Beauty Pack شما می توانید یک وب سایت برای هر کسب و کار مربوط به آبگرم زیبایی، ماساژ و سلامتی ایجاد کنید و سایت خود را در چند مرحله ساده تنظیم کنید. با تشکر از بسیاری از نسخه های نمایشی شامل ماساژ درمانی، سالن زیبایی، مرکز سلامتی، سالن اسپا، رزرو ماساژ، آبگرم زیبایی، سلامت وردپرس، مرکز آبگرم، استودیو یوگا، سالن ناخن و مرکز زیبایی، شما می توانید بهترین طراحی را انتخاب کنید که متناسب با بیشتر شما باشد نیازها، بسته به نوع فروشگاه زیبایی شما، سالن بدنسازی، فروشگاه آبگرم یا غیره.

  • سالن زیبایی

سالن زیبایی نسخه ی نمایشی به طور خاص برای سالن زیبایی، مرکز زیبایی و فروشگاه زیبایی طراحی شده است که می خواهند حرفه ای از وظیفه وردپرس را با تمام سرویس های زیبایی و درمان هر یک از بخش ها ارائه دهند و بنابراین می خواهند یک سیستم رزرو قدرتمند ارائه دهند.

ویژگی های قالب وردپرس Beauty Pack : 

  • ماساژ درمانی

تمام سایت های ماساژ وردپرس باید تمام خدمات ماساژ درمانی را نشان دهند و با این نسخه ی نمایشی همه ی راه اندازی شده است و شما به راحتی می توانید تمام دسته های درمان و خدمات مربوطه خود را نشان دهید.

  • مرکز سلامت

این نسخه ی نمایشی سالن آبگرم فوق العاده برای تمام سایت های وردپرس سلامتی و مرکز آبگرم طراحی شده است که محصولات فردی را در فروشگاه آبگرم و یا مراحل درست و مناسب ارائه می دهند. با تشکر از پلاگین جدول زمانی شما می توانید تمام مراکز سلامتی خود را به راحتی نشان می دهد و ایجاد سایت تم زیبا وردپرس زیبا.

  • یوگا STUDIO

نسخه ی نمایشی یوتیوب ما یوگا برای تمام فعالیت های یوگا است و ایده آل برای سایت های یوگا و کسب و کار یوگا است که ارائه انواع دوره های یوگا و محصولات در استودیو یوگا است. با تشکر از دوره های یوگا آسان به برنامه ریزی سیستم شما می توانید تمام دوره های یوگا خود را در راه بسیار آسان، بهترین راه حل برای استودیو یوگا خود را نشان می دهد.

  • سالن نایلون

نمایش نسخه ی نمایشی سالن ناخن مناسب برای هر کسب و کار ناخن به عنوان ناخن سالن و فروشگاه ناخن است که می خواهند به پیشنهاد تم تمیز و زیبا وردپرس تم ناخن با تمام خدمات ناخن و درمان برای هر طعم و مزه.
Beauty Pack – بسیاری از نسخه های آزمایشی و پلاگین های موجود

 دانلود پیشنمایش  

spdl.ir-Ad-9
برچسب ها
مشاهده بیشتر
mizban-ad

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن