mizban-ad
قالب رایگانقالب وردپرس
موضوعات داغ

قالب وردپرس Education Pack v1.3 – قالب سایت آموزشی وردپرس

Download Education Pack v1.3 - Education Learning Theme WP

mizban-ad

Education Pack مناسب برای ایجاد یک وب سایت آموزش و پرورش برای هر کسب و کار یادگیری مربوط به آموزش، آموزش و یادگیری و راه اندازی سایت خود را در چند مرحله است. با تشکر از بسیاری از دمو های آموزشی شامل دانشگاه، مدرسه طراحی، مدرسه زبان، دوره های یادگیری،

درسه آموزش موسیقی، دانشکده رقص و مدرسه رانندگی، می توانید بهترین طراحی را که بیشتر به نیازهای آموزشی شما بستگی دارد، بسته به نوع آموزش و یادگیری انتخاب کنید موسسه
نسخه آزمایشی آموزش – مناسب برای هر کسب و کار آموزش و پرورش

تم آموزش و پرورش یک طراحی کامل است که ما در 9 نسخه ی نمایشی فوق العاده ارائه می دهیم اما آن را به هر نوع طراحی و تمام نیازهای شما می اندازیم:

دوره های آموزشی E: سیستم یادگیری الکترونیکی در شبکه به طور فزاینده ای محبوب می شود، زیرا به کاربران اجازه می دهد که از سراسر جهان به دنبال دوره ای که به طور مستقیم از خانه خود ترجیح می دهند. با این موضوع خوش تیپ، وب سایت یادگیری الکترونیکی شما اجازه می دهد تا آموزش بسیاری از دوره ها و سایت شما را در یک مرکز آموزش آکادمیک تبدیل کند.

دانشگاه کالج و کالج: دانشگاه آزمایشی به طور خاص برای کالج ها، دانشگاه ها، آکادمی ها، مراکز آموزشی و دانشگاه هایی طراحی شده است که می خواهند با تمام دوره ها و درس های هر بخش آموزش، پورتال پورتال را ارائه دهند و بنابراین می خواهند سیستم مدیریت یادگیری قدرتمند (LMS).

ویژگی های قالب وردپرس Education Pack : 

  •     مدرسه طراحی: تمام مدرسه های طراحی باید تمام شاخه های آموزش را نشان دهند و با این نسخه ی نمایشی، همه ی آنها تنظیم شده اند و شما به راحتی می توانید همه ی گروه های طراحی و دوره های مربوطه را به نمایش بگذارید.
  •     ACADEMY FOOD: این نسخه ی نمایشی فوق العاده برای همه مدارس غذایی و آکادمی های غذایی طراحی شده است که دوره های فردی و یا آموزش درست و مناسب را ارائه می دهند. با تشکر از مدیریت معلمان هر سرآشپز پروفایل کوکی خود را با لیستی از تمام دوره های خود را ایجاد سایت پرتقال مواد غذایی کامل داشته باشد.
  •     آموزش زبان دانمارکی: مراکز زبان و مدارس زبان با این نسخه ی نمایشی، کاربران را قادر به رزرو و خرید دوره های مختلف زبان و هدف به عنوان یک مرکز یادگیری زبان می دانند.
  •     مهد کودک و مدرسه ابتدایی: اگر شما یک مرکز آموزشی برای کودکان داشته باشید، این نسخه ی نمایشی برای شماست، زیرا همه چیز در کوچکترین جزئیات و رنگ ها به بخش های اصلی، ساده و ساده و اجازه دادن به سازماندهی تمام دوره ها که مدرسه شما ارائه می دهد

 دانلود پیشنمایش  

spdl.ir-Ad-9
برچسب ها
مشاهده بیشتر
mizban-ad

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا