mizban-ad
قالب رایگانقالب وردپرس
موضوعات داغ

قالب وردپرس Jannah V3.0.2 – قالب خبری حرفه ای جنه وردپرس

Download Jannah News V3.0.2 - Newspaper Magazine News AMP BuddyPress

mizban-ad

قالب وردپرس Jannah News V3.0.2 – قالب خبری حرفه ای جنه وردپرس

بیش از یک سال در توسعه توسط شرکت طراحی وب با تجربه، TieLabs، تیم پشت No1 اخبار فروش Sahifa

ویژگی های دنیای واقعی مانند “انتخاب و اشتراک” پشتیبانی از GIF مرسوم و اطلاعیه های فشار مبتنی بر وب است.

ناوبری موبایل برای دستگاه های مدرن امروز PLUS powerhouse AJAX Mega Menus ساخته شده است.

انتشارات آنلاین مجددا برای وردپرس طراحی شده است

Jannah نگاه جدیدی به دنیای نشریات دسکتاپ در عصر مدرن بازاریابی محتوا دارد و با طراحی خیره کننده، گزینه های طرح بندی جدید، گزینه های به اشتراک گذاری مدرن و ادغام محبوب ترین افزونه ها برای وردپرس برای حداکثر انعطاف پذیری، با طراحی بسیار خیره کننده به نظر می رسد.
پاسخگو برای دستگاه های مدرن امروز

البته، Jannah طراحی کاملا پاسخگو است که نه تنها با تمام دستگاه های مدرن امروز سازگار است، اما به دستگاه های تلفن همراه تا به امروز برای محتوای ضربه تند وشدید زدن پاسخ می دهد.

همچنین به نظر می رسد که شما با ویژگی های منو هوشمند که با دستگاه کاربر سازگار است فکر کنید برای اطمینان از این که بهترین و بدون درنگ ترین تجربه در هنگام مصرف مطالب شما، امکان پذیر است.

 • AMP

کاملا سازگار با پروژه های سریع صفحات موبایل (AMP)، بنابراین محتوای شما بهینه سازی شده با تلفن همراه محتوا و بار FAST، در همه جا است.

 • SEO بهینه شده است

Jannah وقتی که به جستجوگرها می آید، کالا را نیز دارد، با مقالات و طرح های بازبینی برای پشتیبانی از نمایش های قطعه از مقالات دیگر.

بهینه شده با پشتیبانی کامل از پلاگین فوق العاده محبوب Yoast، بنابراین شما می توانید بازدید کنندگان بیشتر از جستجوی گوگل و BING جستجو، به علاوه پشتیبانی از HTML پشتیبانی از جستجوگر، بنابراین موتورهای جستجو می توانید سیگنال های رتبه بندی از عناصر HTML خاص، و همچنین پشتیبانی از جستجوگر ثروتمند Snippet برای افزودنی ها مانند نظرات، امتیازها و عکسها.
عملکرد بالا، سرعت فروزان

 • آیا کسی گفت “نیاز به سرعت؟”

Jannah با پیشرفت های پیشرفته ای پشت صحنه به سرعت پیشرفت کرده است تا سرعت بارگذاری صفحات واقعی و عملکرد وبسایت را به طور کامل افزایش دهد.

Load Lazy – هنگامی که کاربر به آن نیاز دارد بارگذاری می شود.
نسخه معین شده برای JS – همانند jquery.js کار میکند اما برای وب سایت تولید شما کوچکتر است.

Minified CSS Resources – فاصله، ردیف، خطوط جدید و نظرات را حذف می کند.
ساخته شده در کش برای کاهش DB Queries.

Compatabile با پلاگین مخفی محبوب WP Super Cache.

 • ادغام bbPress

بهترین نرم افزار انجمن نرم افزار انجمن برای وردپرس توسط سازندگان وردپرس. این به این معنی است که شما می توانید مطمئن باشید که شما به راحتی می توانید تالارهای گفتگو را در داخل سایت WP خود راه اندازی کنید.

این ساده سازی آسان، سریع و تمیز است و از یک حساب مرکزی مدیریت می شود و ویژگی نصب یک کلیک را دارد.

 • نسخه ی نمایشی قبل از پوست

برو تاریک، و یا نگه داشتن آن نور و کرکی – Jannah شما را با آسان به روز رسانی پوسته با نور، تاریکی و همه چیز را در بین پوسته آماده است پوشیده شده است.

 • تقریبا 1000 گزینه فونت

با بیش از 800 فونت گوگل و +150 فونت FontFace.me شامل در Janna، شما مطمئنا خواهید یافت که مناسب است.

هیچ چیز برای به روز رسانی و نصب، همه چیز تحت هود نیست.

 • پشتیبانی GIF

چه کسی یک GEF MEM را دوست ندارد؟

امروزه GIF ها نقش مهمی در محتوای مصرفی بازی می کنند و شما باید بتوانید از آن بومی استفاده کنید، بدون هیچ زحمتی و بدون افزونه ها یا افزونه های مورد نیاز.

Jannah از تصاویر GIF بومی برای یک تجربه عالی کاربر نهایی پشتیبانی می کند.
پوسته های قابل برنامه ریزی

 • با طرح سفارشی دیوانه شو!

مرز، Fullwidth، Boxed، مصالح ساختمانی و یا به طور مستقیم به یک ستون. پوسته ها پایه و اساس این است که سایت شما چگونه نگاه می کند و داشتن یک سیستم انعطاف پذیر برای حرکت در اطراف آن و اینکه چگونه با محتوای شما متناسب است بسیار مهم است.

 • پرش به مطالب

اضافه کردن نقاط نقاط به محتوای شما، بنابراین کاربران می توانند پرش به یک نقطه خاص در محتوای طولانی فرم یک راه عالی برای کمک به ناوبری است.

 • آژاکس مگا منوها

یک منو واقعا داغ با یک سایت بزرگ پر از تن از مطالب بالا است. یک منوی خوب باید کاربران را جذب کند، به صفحات دیگر نگاه کند و احساس کنند که می دانند کجا هستند.

با استفاده از مگا منوهای مجهز به آژاکس، هیچ رشته سنگی با رنج پویای گزینه های منو هیجان انگیز که مطمئنا از انتظارات شما فراتر رفته است را ترک نکنید.

 • ناوبری موبایل

از محتویات خود با استفاده از یک ناوبری همراه با زیبایی طراحی شده و قابل تنظیم برای سایت جدید خود بیرون بیارید. خارج از بوم موجود شما می توانید پس زمینه را به صورت Solid Color، Gradients یا Images تغییر دهید. رنگ را تنظیم کنید و آیکن های اجتماعی و فرم جستجو را فعال / غیر فعال کنید.
انتخاب و اشتراک گذاری

این یک ویژگی واقعا شسته و رفته است که می دانیم که دوست دارید. با Jannah و ‘انتخاب و به اشتراک گذاری’، کاربر نهایی در کنترل تابع سهم است.

همه آنها باید کاری انجام دهند، کپی یا نقطه اصلی آنها را به اشتراک بگذارید، و Jannah به صورت خودکار به عنوان عملکرد اشتراک گذاری رسانه ها با یک مدل پاپ آپ که گزینه های به اشتراک گذاری را فعال می کند را به رسمیت می شناسد. رونق!

بازاریابی ایمیلی

لیست توزیع ایمیل خود را ایجاد کنید!

همه می دانند که لیست ایمیل شما قدرتمند ترین ابزار بازاریابی در محیط امروز است، به طوری که Jannah یکپارچگی کامل با ابزار استاندارد صنعت از جمله MailChimp و Feedburner است.

ضبط رهبری، ساخت لیست خود را و جهان است صدف شما!

 • اثرات اختلاف منظر و پس زمینه ویدئو

یک صفحه فرود زیبا، صفحه اصلی یا CTA باید فعالیت و انگیزه داشته باشد. یک راه عالی برای انجام این کار این است که با احساس زنده – زمینه هایی که با محتوا حرکت کنند یا از پس زمینه صفحه کامل برای اثر چشمگیر استفاده کنند.

 • یک کلیک وارد کردن با محتوای نسخه ی نمایشی

Jannah با بیش از 20 نسخه آزمایشی جدید آماده برای رول کردن است و همیشه در حال توسعه است. Jannah یک طراحی وب کامل برای شما آماده کرده است.

نسخه ی نمایشی را پیدا کنید که نگاه شما را جلب کرده و احساس شما را بهتر کند، سپس از ویژگی یاب Demo One-Click خود استفاده کنید تا تنظیمات طراحی خود را زیبا و ساده کنید. از آنجا شما به سادگی باید با محتوای خود به روزرسانی کنید و به تمایل قلب خود بپردازید.

 • فضای تبلیغاتی اختصاصی

خوب است که همه این تلاش ها را به یک سایت بازاریابی محتوای برتر، وبلاگ یا سایت خبری بدون اینکه قادر به کسب درآمد می کنید، قرار دهید؟ نه، نه عزیزم امروز.

به همین دلیل Jannah نه تنها برای WooCommerce برای تمام نیازهای تجارت الکترونیک شما بهینه سازی شده است، بلکه فضاهای خاصی از پیش تعریف شده برای تبلیغات وجود دارد!

نقاط رزرو برای شرکا و یا وابسته یا فروش کامل صفحه به بالاترین پیشنهاد. با رایج ترین بلوک های بلوک تبلیغاتی ساخته شده در تمم مواردی که لازم دارید، کد AdSense خود را کپی کرده و بم را کپی کنید! جاننا مراقب بقیه است

 • طرح BuddyPress منحصر به فرد

آن را با یک رسانه اجتماعی کاملا یکپارچه و یا شبکه ساخته شده با یک طرح دوست داشتنی BuddyPress لمسی برای آن تجربه کاربر چسبنده.

ساخته شده به قالب Jannah به طوری که به نظر می رسد درست مانند بقیه طراحی شما، شما حتی می توانید انتخاب کنید برای اضافه کردن اطلاعیه ها به منوی خود را برای احساسات اجتماعی در زمان واقعی که کاربران را برای بازگشت بیشتر نگه می دارد.

 • 20+ نسخه آزمایشی

نسخه ی نمایشی ما بیش از یک پوست است – بیش از 20 مورد از هر نسخه ی نمایشی انتخاب یک وبسایت کاملا کاربردی با صفحات، ساختار منوها و محتوای نسخه ی نمایشی طراحی شده است تا تمرین سخت ایجاد سایت شما را انجام دهد.

یک نسخه ی نمایشی را انتخاب کرده و با سادگی یک کلیک ساده نصب کنید، با محتوای خود به روزرسانی کنید و سپس پاداش بگیرید. با سبک هایی که شامل خودرو، هتل ها، حیوانات خانگی، مدرسه، اخبار، ورزش، ویدئو و مد هستند ما مطمئن هستیم که می خواهید چیزی را که دوست دارید پیدا کنید.

 • سبک های سربرگ نامحدود

چیزی شبیه یک Header خوب نیست. Jannah به شما کمک می کند تا جسارت در شما را با طرح های پیچیده ریشه در اصول طراحی گرافیک. طرح خود را به سطح بعدی با تعداد زیادی از سبک های هدر مختلف است که تنها با تخیل شما محدود می شود.

 • ویجت نمایش مشخصات عمومی

Instagram یکی از محبوب ترین وب سایت های به اشتراک گذاری عکس های رسانه های اجتماعی امروز است. قادر به ادغام وب سایت خود را با خبرنامه خود را از محتوای عالی از Instagram کلیدی برای وب سایت اخبار، وبلاگ، مجله یا مد است.

با ویجت Instagram Jannah می توانید از طرح بندی های مختلف به تناسب نیازهای خود انتخاب کنید، دسته خود را اضافه کنید، سبک خود را انتخاب کنید و Jannah را به جای آن قرار دهید، بدون برنامه ریزی مورد نیاز.

 • صفحه ساز شگفت انگیز

Jannah شامل سازنده صفحه کشیدن و رها کردن ساخته شده است که به شما کمک می کند تا طراحی خود را در بلوک ها و سادگی کشیدن و رها کردن سفارشی کنید.

ساختن پوسته های منحصر به فرد قطعا یک موضوع طراحی داغ از سال های اخیر است، به رسمیت شناختن این Jannah با افتخار ارائه می دهد یک صفحه ساز منحصر به فرد ساخته شده است. با مجموعه ای از بلوک های سرد برای شروع شما، شما می توانید فیلتر قدرت Ajax و صفحه بندی به سایت خود را برای نهایی در سرعت و تجربه کاربر

همه از آشنایی با داشبورد وردپرس. چقدر خوب است؟

قدرتمند و آسان برای استفاده از گزینه های تم

شما میخواهید پانل گزینههای TieLabs Theme در Janna را دوست داشته باشید. بنابراین جامع و در عین حال ساده برای استفاده از شما کنترل کامل بر انتخاب های طراحی شما را در یک محیط ساده وردپرس حفظ می کند و تغییرات پیچیده را با سهولت کلیک انجام می دهید.

ظاهر، تایپوگرافی، دکمه های به اشتراک گذاری، ستون های فرعی و خیلی بیشتر همه را در اختیار شما قرار می دهد که از قدرت پنل گزینه های تم در Jannah استفاده کنید.

 • ترجمه آماده است

به طور کامل برای ترجمه به هر زبان با استفاده از فایل های po و mo آماده می شود، همچنین می توانید تم را به راحتی از طریق پانل ترجمه داخلی ترجمه کنید.

Jannah کاملا سازگار با پلاگین چند زبانه WPML است، بنابراین شما می توانید وب سایت های چند زبانه ای ایجاد کنید

 • لیست های ویدیویی خیره کننده

ساختن لیست های ویدیویی برای کاربران یک راه عالی برای کاهش میزان گشت و گذار است و بازدیدکنندگان بیشتر را طول می کشد. این ساده و به طور کامل به پشت صحنه جانانه است.

قفسه ها و جعبه زیبایی سیال با لیست اسکرول که به راحتی دسترسی دارند، به صورت بصری برای استفاده استفاده می شود و کاربران شما هرگز نباید دوباره سایت خود را ترک کنند.

 • ویجت آب و هوا متحرک

یک ویژگی زرق و برق دار که ما واقعا در TieLabs افتخار می کنیم و منحصر به Janna منحصر به فرد ویجت آب و هوا متحرک ما است. درست مانند تجربه آشنا از یک تجربه تلفن همراه، کاربران خود را راه اندازی یک مکان و نمایش آب و هوای در زمان واقعی برای روز و هفته آینده.

 • اعلان های وب

اعلان های وب فشار به کاربران خود اجازه می دهد تا به روز رسانی های به موقع از وب سایت شما را انتخاب کنند. واقعا این دلیل قانع کننده ای را با اطلاعیه های زنده به شما نشان می دهد! این یکی از ویژگی های دیگر که در Janna ساخته شده است این است که شما را برای من گریه می کند. این رویا بازاریابان است!

 • ابزارک سفارشی

بعضی اوقات ویجت های مورد نیاز خود را فقط یک ضرورت خسته کننده می گذاریم، به همین دلیل است که ما با استفاده از یک سری ویدجت های سفارشی آماده برای تدیه از Jannah برای شما استفاده می کنیم، که ما می دانیم همه جعبه ها را تیک بزنیم.

همه مدل دهید به زیبایی در داخل طراحی طراحی شده است.

از 12 شمارنده اجتماعی، ابزارک های اجتماعی و لیست های پست الكترونیكی برای ایجاد این طراحی صفحه اصلی غیر قابل تحسین كه از آن رویای كرده اید، انتخاب كنید.

شمارنده های اجتماعی – نشان دادن مشترکین مهم، طرفداران فیس بوک، پیروان توییتر و سایر موارد با Jannah ساخته شده در ابزار شمارش اجتماعی

ابزارهای اجتماعی – مشترکان، Instagram، SoundCloud، Flickr، Google+، Dribble، Facebook و خیلی بیشتر برای تکمیل اکوسیستم دیجیتال

لیست ابزارهای پست – نمایش محتوای اخیر، محتوای بیشتر بازدید شده، پست های محبوب و بیشتر با یک ویجت خاص مناسب برای وظیفه.

 • تجارت الکترونیک پیشرفته با WooCommerce Extended

این که آیا شما نیاز به چیزی پیچیده با فیلترهای هوشمند برای کمک به کاربران حفاری به طور عمده در یک فروشگاه بزرگ از مد و لوازم جانبی، و یا چیزی ساده است که به نظر می رسد فوق العاده ظریف در تلفن همراه، Janna شما پوشانده شده است.

طراحی شده و توسعه یافته با WooCommerce در قلب آن، بنابراین شما می توانید تمام مزایای استفاده از قابلیت های پیشرفته پیچیده آن را ارائه دهید، می توانید اطمینان حاصل کنید که هر انتخابی که در طول مسیر انجام می دهید، به طور کامل کار می کند، همانطور که در نظر گرفته شده است.

فروشگاه خود را با اعتماد به نفس و Jannah از طرف خود ساخت.

ویژگی های قالب وردپرس Jannah : 

 • حمایت گوتنبرگ
 •     ادغام AMP
 •     ادغام WooCommerce
 •     ادغام bbPress
 •     ادغام BuddyPress
 •     پوسته های متعدد
 •     بیش از 20 نسخه دموی
 •     یک کلیک نسخه ی نمایشی نصب کنید
 •     بیش از 800+ فونت گوگل
 •     بیش از 150+ FontFace Fonts
 •     طرح بندی پاورقی نامحدود
 •     طرح بندی سرصفحه نامحدود
 •     به روز رسانی رایگان در طول عمر
 •     پرش به محتوا
 •     چیدمان محتوا چندگانه
 •     کسب درآمد
 •     مگا منوها
 •     صفحه ساز شگفت انگیز
 •     طراحی تعاملی
 •     100٪ پشتیبانی RTL: عربی، عبری. فارسی / فارس، اردو
 •     WPML چند زبانه پلاگین سازگار
 •     پنل ترجمه داخلی
 •     ابزارهای آب و هوا متحرک
 •     پشتیبانی GIF
 •     پلاگین های حق بیمه همراه
 •     طرح BuddyPress
 •     ویجت نمایش مشخصات عمومی
 •     لیست های ویدیویی خیره کننده
 •     اعلان های وب
 •     Google AdSense پاسخگو
 •     پوست تیره
 •     Schema SEO Richn Snippet Microdata
 •     منوی کشویی مهم
 •     پشتیبانی از صفحه چندین صفحه
 •     دسته بندی های سفارشی لوگو، رنگ ها و پس زمینه
 •     میله های جانبی چسبنده
 •     نوار کناری نامحدود
 •     ناوبری نان
 •     قابل برنامه ریزی OFF-canvas Navigation Navigation
 •     جستجو زنده آژاکس
 •     45+ الگوهای پیش زمینه تعریف شده
 •     ساخته شده در ابزارک سفارشی
 •     سازگار با محبوب ترین پلاگین Cryptocurrency…

 دانلود پیشنمایش  

spdl.ir-Ad-9
برچسب ها
مشاهده بیشتر
mizban-ad

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا