mizban-ad
قالب رایگانقالب وردپرس

قالب وردپرس Jobmonster v4.5.1.8.6 – قالب کاریابی وردپرس

Download Jobmonster v4.5.1.8.6 - Job Board WordPress Theme

mizban-ad

Download Jobmonster v4.5.1.8.6 – Job Board WordPress Theme

Jobmonster به عنوان یک متخصص در هیئت مدیره هیئت مدیره و صنایع لیست، مشتریان خود را هرگز نا امید کرده است. تم وردپرس هیئت مدیره شغلی متولد شد که پل، متصل به کارفرمایان و نامزدان باشد.

Jobmonster به ارمغان می آورد که کاملا جدید از ویژگی های پیشرفته شغل پیشرفته جستجو، جلسه رزومه و ارسال شغل، نصب آسان و سفارشی سازی، نسخه برای بررسی مدیریت، طرح شغل ارسال قیمت، اطلاع رسانی ایمیل و خیلی بیشتر.

ویژگی های قالب وردپرس Jobmonster :

تم به مشتریان اجازه می دهد تا با صفحات مختلف و صفحات دیگر با وارد کننده نسخه ی نمایشی فوق العاده آسان با یک کلیک را امتحان کنند که به کاربران اجازه می دهد تا در عرض چند دقیقه سایت هیئت مدیره کار را تنظیم کند. علاوه بر این، ادغام پلاگین های حق بیمه به عنوان WPBakery صفحه ساز (قبلا ویژوال آهنگساز) و انقلاب لغزان فرآیند ساخت و ساز شما را آسان تر و سریع تر فشار می دهد.

کاربران با استفاده از لغزان انقلاب می توانند با استفاده از لغزنده های زیبا با اثر شگفت انگیز ایجاد کنند و سایت را با تنهای عناصر برجسته سفارشی از محبوب ترین سازنده صفحه – WPBakery Page Builder بسازند.

Jobmonster با موفقیت از مزایای استفاده از ادغام WooCommerce بهره می برد که به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی بسته ها را ایجاد کنند، افزودنی ها را برای بسته ها ایجاد کنند، بسته های با دروازه های پرداخت بیشتر (PayPal، 2checkout، MasterCard، Stripe و غیره) را خریداری کنند.

موضوع هیئت مدیره شغلی همه چیز را برای ساخت یک سایت قدرتمند هیئت مدیره شغل با روش کاملا ساده ای که نتیجه سال ها در جستجو و توسعه در مورد صنعت هیئت مدیره هیئت مدیره است. Jobmonster ادامه می دهد با به روز رسانی مداوم به عنوان یکی از بهترین موضوع هیئت مدیره کار همیشه.

 دانلود پیشنمایش  

spdl.ir-Ad-9
برچسب ها
مشاهده بیشتر
mizban-ad

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن