mizban-ad
قالب نال شده وردپرسقالب وردپرسموسیقی - فیلم

دانلود قالب وردپرس Croma v3.4.8 – قالب موزیک ریسپانسیو وردپرس

Download Croma v3.4.8 - Responsive Music WordPress Theme

mizban-ad

Download Croma v3.4.8 – Responsive Music WordPress Theme

این موضوع THEME OF WORDPRESS موسیقی سال 2018 است! Croma به شما لبه را با Ajax Audio Player برای پخش مداوم موسیقی خود را به عنوان طرفداران خود وب سایت موسیقی خود را فهرست. پاسخگو، مدرن، نگاه حرفه ای و صدا را دریافت کنید. Croma تم چند منظوره وردپرس برای موسیقیدانان، گروه های موسیقی، دی جی ها و تولید کنندگان است.

پخش صوتی مداوم و آلبوم موسیقی

توجه خود را با توجه به ویژگی برجسته در Croma به صدای خود بسپارید؛ یک حرفه ای ساخته شده در پخش کننده صوتی که در بالای وب سایت هنرمند شما شناور است بدون توجه به صفحه ای که مشاهده می شود.

این بدان معنی است که طرفداران، کاربران، مدیران و عوامل شما می توانند در هر صفحه، پیش نمایش و گوش دادن به موسیقی خود را انجام دهند و بدون هیچ گونه وقفه ای به صدا، به سایت کامل خود حرکت کنند.

قالب نال شده وردپرس

ویژگی های قالب وردپرس Croma : 

این چیزی است که باعث می شود Croma منحصر به فرد است، این چیزی است که شما را در لبه رقابت می دهد. آن را برای خودتان در هر یک از 9 طرح خیره کننده که کاملا با خرید یک بار آماده شده است، بررسی کنید.
طراحی شده برای هنرمندان، موسیقیدانان، ضبط و تولید کنندگان

Croma با دقت طراحی شده و توسعه یافته از زمین تا صنعت موسیقی امروز است. با Croma، روش های زیادی برای نشان دادن آثار هنری، آلبوم ها و موسیقی شما با ادغام کامل تمام شبکه های رسانه های اجتماعی مورد نیاز برای ترویج و به اشتراک گذاری موسیقی و صفحات مورد نظر شما برای موسیقیدان / هنرمند وجود دارد.

این شامل صفحات رویداد، گیک و تور، صفحه تماس مهم مهم، البته راه های فوق العاده سرد برای پخش و پیش نمایش آخرین کار و یکپارچگی عمیق خود را با WooCommerce، به طوری که شما می توانید سایت خود را با یک فروشگاه آنلاین بدبخت درآمد کنید.

 دانلود پیشنمایش  

spdl.ir-Ad-9
برچسب ها
مشاهده بیشتر
mizban-ad

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا