قالب نال شده وردپرسقالب وردپرس

دانلود قالب وردپرس Native v1.4.0 – قالب قدرتمند استارت آپ وردپرس

Download Native v1.4.0 - Powerful Startup Development Tool

Download Native v1.4.0 – Powerful Startup Development Tool

بومی – شیک چند منظوره خلاق شرکت وردپرس تم شماره شما 1 انتخاب اگر شما نیاز به ساخت یک وب سایت منحصر به فرد شیک. 40+ خلاق، شرکت، وبلاگ، نمونه کارها، گالری، فروشگاه، نسخه ی نمایشی onepage از پیش نصب شده با یک کلیک نصب و راه اندازی نسخه ی نمایشی و همراه WPBakery صفحه ساز، انقلاب لغزان و دیگر پلاگین حق بیمه به شما اجازه می دهد تا پروژه خود را آسان و سریع انجام می شود.

ویژگی های قالب وردپرس Negan : 

سازنده صفحه بصری Drug-n-drop با ویرایشگر ظاهر و 60+ کد کوتاه سفارشی DFD اجازه می دهد تا هر صفحه ای را که می خواهید ایجاد کنید. گزینه های پاسخگو پیشرفته باعث می شود که صفحه شما به صورت دوستانه باشد. پنل گزینه های قدرتمند کنترل هر نوع صفحه، طبقه بندی، هدر و بسیاری دیگر را کنترل می کند. یکی از رستوران ها، وکلا، آژانس، بهداشت، فروشگاه، تناسب اندام، برنامه، وبلاگ، اخبار، نمونه کارها، نسخه ی Onepage را انتخاب کنید یا یکی از آن ها را انتخاب کنید.

مستندات موضوع تمدید شده و آموزش های ویدئویی به شما کمک می کند تا پاسخ های تمام سوالات خود را پیدا کنید و حتی اگر شما نیاز به چیزی که در اینجا توضیح داده نشده یا به سادگی نیاز به کمک دارید، پشتیبانی مشتریان دوستانه ما، تایید شده توسط تعداد زیادی از بررسی های مشتریان، بهترین راه حل را که شما نیاز دارید سریعتر به شما ارائه می دهد.

 دانلود پیشنمایش  

قالب نال شده وردپرس

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن