قالب نال شده وردپرسقالب وردپرس

دانلود قالب وردپرس Unova v1.4 – قالب کسب و کار وردپرس

Download Unova v1.4 - Consulting Business WordPress Theme

Download Unova v1.4 – Consulting Business WordPress Theme

Unova تازه و فوق العاده انعطاف پذیر شرکت کسب و کار و مشاوره موضوع با طراحی تمیز و حرفه ای است. Unova با صدها عنصر بسته بندی شده و ساخته شده تا به عنوان سازگار است که ممکن است به طوری که شما می توانید آن را برای هر یک از نیازهای خود را برای ایجاد یک وب سایت معنادار برای کسب و کار شما استفاده کنید. دانلود رایگان قالب وردپرس Unova 

قالب نال شده وردپرس

وقتی به شخصی سازی گزینه های تم بپیوندد، Unova باعث می شود تا به روز رسانی های پیچیده ای بدون نیاز به یک خط از برنامه نویسی بسیار ساده شود. تمام ویژگی هایی که می توانید برای به روزرسانی، تایپوگرافی، سرصفحه، پانوراما، پانل و رنگ فونت در همه زمان ها از طریق پانل گزینه های تم WYSIWYG کنترل شوید.
ویژوال صفحه ساز

ایجاد تقریبا هر عنصر وب مورد نظر خود را با سادگی کشیدن و رها کردن از طریق # 1 فروش پلاگین برای وردپرس، ساده برای استفاده، بدون برنامه نویسی مورد نیاز، انعطاف پذیری نامحدود.
رنگ های نامحدود در Customizer زنده

تم Unova به خوبی در بخش رنگی سازماندهی شده است. شما می توانید هر رنگ قسمت را از پیش نمایش زنده در Customizer تغییر دهید. بنابراین، می توانید ببینید که تغییر در پرواز.
Lot از کد کوتاه در دسترس هستند

تم ما به شدت با بیشتر کاربر پسند بصری سازنده صفحه سازنده پلاگین یکپارچه شده است. هر کدام از آنها به خوبی سازمان یافته و آسان برای استفاده از زمینه است.
فرم تماس با 7

ویژگی های قالب وردپرس Unova : 

با استفاده از پلاگین استاندارد صنعت برای ایجاد فرم های وب – فرم تماس با 7 – و ترکیب آن با سادگی Unova فقط معنی دارد. هر فرمتی را که میخواهید بسازید و مطمئن باشید که سازگاری کامل با آن را دارید.
Woocommerce

WooCommerce پلاگین تجارت الکترونیک قدرتمند و قابل توسعه است که به شما کمک می کند هر چیزی را به فروش برسانید. تم زیبا Unova با پلاگین WooCommerce راحت است.
ادغام MailChimp

با استفاده از MailChimp شما می توانید بازاریابی خود، تولید سرب و تلاش صفحه صفحه را به یک بسته شسته و رفته ترکیب کنید. Unova از همه ی نمایشگرها و یکپارچه سازی یکپارچه مراقبت می کند، همه ی شما باید انجام دهید، پلاگین خود را فعال کنید و جزئیات حساب خود را وارد کنید و داده های تریلر را شروع کنید.

 دانلود پیشنمایش  

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن