mizban-ad
چند منظورهقالب نال شده وردپرسقالب وردپرس

دانلود قالب وردپرس Copious v1.0 – قالب چند منظوره وردپرس

Download Copious v1.0 - Multiuse WordPress Theme

mizban-ad

Download Copious v1.0 – Multiuse WordPress Theme

تم Responsive تم وردپرس همراه با ویژگی های عالی و طرح های بسیار جذاب است. Copious بهترین است برای وب سایت های شرکت های بزرگ مانند مشاور مالی، حسابدار، شرکت مشاوره، بیمه، صنعتی، وام تدارکات، کمک مالیاتی، شرکت های سرمایه گذاری و نرم افزار Sofware.

قالب نال شده وردپرس

ویژگی های قالب وردپرس Copious : 

این موضوع کسب و کار است که برای نمایش آنلاین شرکت تجاری، شرکت های مالی و آژانس های فناوری اطلاعات مفید است. این تم کاملا پاسخگو است که در تمام دستگاه های بزرگ دستی مورد آزمایش قرار گرفته است. این با امکانات نامحدود می آید که شما را قادر به پشتیبانی از توسعه سایت می کند.

این یکپارچه با گزینه های تم قدرتمند است که به شما اجازه تغییر بسیاری از یک ظاهر طراحی شده را تنها با چند کلیک. در حالی که با کمک ویژوال کامپوزر شامل می شود، می توانید یک وب سایت با کشیدن و رها کردن ایجاد کنید. تم 100٪ ترجمه آماده برای شما برای شخصی سازی با توجه به فرهنگ خود است.

ما همچنین نوار لغزنده انقلاب را در بر داشتیم، بنابراین شما می توانید لغزنده های قابل توجه را بلافاصله ایجاد کنید. شما همچنین می توانید از تعدادی از قالب های موجود در تبادل کشویی انتخاب کنید، بالاتر از همه، ما در اینجا در مورد هر گونه مسائل و مشکلات طرح ما فقط به ایمیل از شما دور است. صبر کنید – راه اندازی راه اندازی یا به روز رسانی خود را در حال حاضر!

 دانلود پیشنمایش  

spdl.ir-Ad-9
برچسب ها
مشاهده بیشتر
mizban-ad

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا