mizban-ad
افزونه وردپرس

دانلود افزونه وردپرس Yoast SEO Plugins Pack v9.1 – افزونه سئو وردپرس

Download Yoast SEO Plugins Pack v9.1

mizban-ad

Download Yoast SEO Plugins Pack v9.1

Yoast SEO پلاگین ویژگی ها و مزایای
جدید! بهینه سازی برای کلمات کلیدی، عبارات کلیدی و مترادف، کلمات کلیدی مرتبط و تمام فرم های کلمه

در Yoast SEO شما می توانید کلمه کلیدی یا عبارت کلیدی را که می خواهید پست یا صفحه خود را در نتایج جستجو رتبه بندی کنید را وارد کنید. پس از آن یک چک در محتوا خود را بررسی کنید تا بررسی کنید که آیا شما از کلاسیک ها به اندازه کافی کافی استفاده می کنید – اما نه چندان زیاد – و در نقاط خاص.

در Yoast SEO Premium ما این یکی از بزرگترین اقدامات را انجام می دهیم.

ما نه تنها کلمه کلیدی یا عبارت کلیدی را که وارد می کنید را بررسی می کنیم، بلکه ما متن خود را در تمام تغییرات آن کلمه یا عبارت تحلیل خواهیم کرد.

اگر عبارت کلیدی “ایده های تزئین اتاق” باشد و مترادف “ایده های تزئینات آپارتمان”، تمام اشکال کلمه ممکن هر کلمه در نظر گرفته می شوند: آپارتمان ها، اتاق ها، اتاق ها، دکوراسیون، تزئینات ، ‘تزئین شده’، ‘ایده’، و غیره به این ترتیب، شما واقعا بهینه سازی متن خود را.

افزونه وردپرس

ویژگی های افزونه وردپرس  Yoast SEO : 

با این افزودنی در Yoast SEO Premium، ما می توانیم تضمین کنیم که هیچ پلاگین وردپرس دیگر به چگونگی گوگل متن شما را نشان نمی دهد *!

* ما دائما در حال تکمیل این کار برای همه زبان های موجود هستیم

بهینه سازی برای کلمات کلیدی مرتبط نیز هست

– فقط حق بیمه

در نسخه رایگان، شما فقط می توانید 1 کلمه کلیدی یا فیس بوک فوکوس را تنظیم کنید. این بدان معنی است که شما باید انتخاب کنید که دقیقا چه چیزی برای بهینه سازی.

در Yoast SEO Premium، شما باید گزینه ای برای اضافه کردن کلمات کلیدی مرتبط تر داشته باشید. این به این معنی است که وقتی می خواهید برای قلم بهینه سازی کنید، می توانید برای مقاله در همان متن نیز بهینه سازی کنید. به خاطر آن شما می توانید به یک مخاطب گسترده تر برسید.

در هر دو نسخه، Yoast SEO نه تنها به شما کمک می کند رتبه بندی خود را در نتایج جستجو افزایش دهید، بلکه روحیه شما نیز افزایش می یابد!

 دانلود پیشنمایش  

spdl.ir-Ad-9
برچسب ها
مشاهده بیشتر
mizban-ad

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا