mizban-ad
افزونه وردپرس
موضوعات داغ

دانلود افزونه Visual Composer نسخه 5.4.2 – افزونه صفحه ساز وردپرس

mizban-ad

دانلود افزونه Visual Composer نسخه 5.4.2 – افزونه صفحه ساز وردپرس

WPBakery Page Builder – نسخه فعلی 5.5.5 برای دانلود در دسترس است!

WPBakery وردپرس صفحه سازنده پلاگین با ظاهر و ویرایشگر Backend

آیا تا به حال متوجه شده اید که چقدر زمان را صرف شستشو می کنید؟ بدون محاکمه و خطا با کد کوتاه یا CSS! اکنون همه چیز را برای طراحی هر چیزی و برای هر صفحه نیاز دارید. بله، WPBakery صفحه ساز با هر تم وردپرس کار می کند!

سلام به محبوب ترین پلاگین سازنده صفحه وردپرس خوش آمدید! WPBakery صفحه ساز آسان برای استفاده از کشیدن و رها سازنده صفحه است که به شما کمک خواهد کرد که برای ایجاد هر طرح شما می توانید تصور کنید سریع و آسان است. مهارت های برنامه نویسی مورد نیاز نیست!

ویژگی های افزونه وردپرس Visual Composer 

ویرایشگر مجوز دسترسی (ویرایشگر درون خطی) یا ویرایشگر ویرایشگر در هر زمان. بله، WPBakery Page Builder همراه با 2 نوع ویراستار است که به شما امکان می دهد نظر مورد نظر خود را انتخاب کنید. وب سایت وردپرس خود را با استفاده از ویرایشگر اسکایی پشتیبان ایجاد کنید یا روند ساخت صفحه خود را به سمت جلو حرکت دهید و نتایج خود را ببینید.

نه تنها این، WPBakery صفحه ساز به شما می دهد کنترل کامل بر پاسخ دادن. وب سایت های پاسخگو را به طور خودکار ایجاد کنید و یا ترجیحات خود را تنظیم کنید تا مطمئن شوید که وب سایت وردپرس شما در تلفن همراه یا رایانه لوحی کاملا مناسب است. WPBakery Page Build دارای همه چیزهایی است که برای ایجاد وب سایت پاسخگو لازم است. صرفه جویی در پول خود را در خرید دستگاه های مختلف با WPBakery صفحه ساز پیش نمایش پاسخگو در دسترس از جعبه.

این بسیار آسان است برای شروع ساخت وب سایت وردپرس خود را با WPBakery صفحه ساز – فقط چند کلیک برای ایجاد:
  •     اضافه کردن ردیف و ستون به صفحه خود؛
  •     از بیش از 50 عنصر محتوا از پیش تعیین شده را انتخاب کنید یا از قالب حرفه ای طراحی کنید؛
  •     عناصر را در اطراف صفحه خود بکشید
  •     به سادگی تنظیمات عنصر را از طریق کنترل های بصری و گزینه ها تنظیم کنید.
  •     صفحه خود را منتشر کنید

و این همه نیست! با سازنده صفحه، شما لازم نیست به عنوان یک توسعه دهنده برای ایجاد یک صفحه. با WPBakery صفحه ساز، شما لازم نیست که به عنوان طراح نیز باشد.

Extensions: 200+ افزونه های منحصر به فرد با صدها عنصر محتوا به صورت انحصاری به WPBakery Page Build در دسترس می باشد؛

کتابخانه الگو: الگوهای طرح بندی دانلود با قالب های حرفه ای به طور منظم به روز می شود. طرح بندی خود را به معنای واقعی کلمه در ثانیه؛

توسعهدهنده وب (اگر شما هم داشته باشید) WPBakery Page Builder را نیز دوست خواهد داشت.

ما یک پایگاه دانش جامع را ارائه می دهیم که API توسعه دهنده ما را شرح می دهد تا شما بتوانید WPBakery Page Build را گسترش دهید. برای کسانی که مایل به کد نیستند، WPBakery Page Builder Mapper Shortcode را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد کد های 3 بعدی را به عناصر محتوا WPBakery صفحه خود اضافه کنید.

ا WPBakery صفحه ساز شما می توانید در وب سایت های جدید و یا موجودی کار می کنند به عنوان محتوای موجود خود را شناسایی و سازگار با هر وب سایت وردپرس. در مورد سازندگان صفحه ای که برای یک موضوع خاص طراحی شده اند را فراموش کرده اید تا قفل شوید – WPBakery Page Builder با هر تم وردپرس کار می کند.

WPBakery Page Builder # 1 بهترین پلاگین تولید و سفارشی صفحات وب و جلوگیری از فروش در بازار است که در حال حاضر 2،000،000 + وب سایت را فعال می کند. در حال حاضر عضو شوید و شروع به ایجاد وب سایت های وردپرس زیبا در هیچ زمان با حداقل تلاش، و – البته – بدون برنامه نویسی و [کد کوتاه].

 دانلود پیشنمایش  

spdl.ir-Ad-9
برچسب ها
مشاهده بیشتر
mizban-ad

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا