mizban-ad
افزونه وردپرس

دانلود افزونه Chameleon Audio Player – افزونه موزیک پلیر ویژوال کامپوزر

نسخه 1.3.1

mizban-ad

دانلود افزونه Chameleon Audio Player – افزونه موزیک پلیر ویژوال کامپوزر

شما می توانید این پخش کننده صوتی HTML5 را با تغییر رنگ برای: پس زمینه پخش، لغزنده حجم، تایمر، بافر، seekbar، عنوان آهنگ، پس زمینه لیست پخش، فونت لیست پخش و جداسازی خط آیتم پخش لیست سفارشی کنید. شما می توانید از آن با لیست پخش (نمونه هایی از لیست پخش را بررسی کنید) یا بدون لیست پخش (نمونه های نسخه های Minimal را ببینید)

به این ترتیب شما می توانید این دستگاه پخش صوتی را در هر طراحی ادغام کنید. این Addon / extension برای WPBakery صفحه ساز (قبلا Visual Composer) است.

این فایل های صوتی MP3 و .ogg را پشتیبانی می کند

 

ویژگی های افزونه وردپرس Chameleon Audio Player :

کنترلرهای پیش ساخته (دکمه بازی، دکمه پیگیری بعدی و غیره) در نسخه های سیاه یا سفید آمده است. با استفاده از پارامترها می توانید هر طرح رنگی را برای: پس زمینه پخش، لغزنده حجم، تایمر، بافر، جستجوگر، عنوان آهنگ، پس زمینه لیست پخش، فونت لیست پخش و جداسازی خط مورد لیست پخش انتخاب کنید. در صورت نیاز، فایل های PSD گنجانده شده و شما می توانید کنترلرها را نیز بسیار آسان تغییر دهید.

شما می توانید به عنوان قابل مشاهده یا تنظیم به عنوان پنهان، هر عنصری از پخش کننده صوتی با توجه به طراحی و قابلیت های خود را نیاز: دکمه عقب، دکمه بازی، دکمه قبلی، دکمه بعدی، دکمه خاموش، لغزنده حجم، تایمر، بافر، seekbar، بخش عنوان ، لیست پخش

 

 دانلود پیشنمایش  

spdl.ir-Ad-9
برچسب ها
مشاهده بیشتر
mizban-ad

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا