mizban-ad
افزونه وردپرس
موضوعات داغ

دانلود افزونه وردپرس Master Slider – افزونه طراحی اسلایدر حرفه ای وردپرس

نسخه 3.2.11

mizban-ad

دانلود افزونه وردپرس Master Slider – افزونه طراحی اسلایدر حرفه ای وردپرس

استاد کشویی افزونه وردپرس کشویی یک نوار لغزنده تصویر و محتوای حق بیمه با انتقال فوق العاده سخت افزاری سخت افزاری است. این پشتیبانی از ناوبری لمسی با حرکات کششی ساده است که قبل از آن هرگز تجربه نکرده اید. استادی لغزنده یک نوار لغزنده واقعا پاسخگو و دستگاه است که کاملا در تمام دستگاه های بزرگ کار می کند.

افزونه Master Slider یک لغزنده لایه بسیار جذاب است که توانایی اضافه کردن هر محتوای HTML (متون، تصاویر، …) در لایه ها است. این آسان برای استفاده است، به علاوه 80 + آماده برای استفاده از لغزنده نمونه برای شما وجود دارد. شما تقریبا همه چیز مانند نقاط داغ، ریز عکسها، پشتیبانی از ویدئو، اثرات مختلف و بسیاری از ویژگی های بیشتر در این افزونه. کشویی استاد لغزنده وردپرس کامل ترین در میان بهترین لغزنده است.

Master Slider v3.2.11 - WordPress Responsive Touch Slider

Master Slider v3.2.11 - WordPress Responsive Touch Slider

Master Slider v3.2.11 - WordPress Responsive Touch Slider

ویژگی های افزونه وردپرس Master Slider :

استاد کشویی پلاگین لغزنده وردپرس آسان برای استفاده از قالب های اختلاف منظر است که شما می توانید آنها را در وب سایت خود استفاده کنید. این قالب های اختلاف منظر به شما اجازه می دهد تا نوار لغزنده اختلاف منظر خود را در کمتر از 10 دقیقه طراحی کنید، به سادگی با استفاده از قالب های اختلاف منظر و استاد لغزنده ویرایشگر بصری وردپرس. نوار لغزنده اختلاف منظر در تمام تم ها با هر محتوایی که می خواهید برای کشویی خود استفاده کنید، به طور همگانی کار می کند.

کشویی لمس کنید

نوار لغزنده اصلی افزونه وردپرس ناوبری لمسی، ارائه می دهد گزینه های مختلفی از جمله ضربه تند وشدید زدن لمسی در تلفن همراه و گزینه کشیدن و رها کردن برای دسکتاپ. نوار لغزنده رسانه ما با لمس ما اجازه می دهد تا کاربران را به کشیدن و کشیدن اسلاید هموار. استادی لغزنده یکی از ساده ترین پلاگین ها در بازار Envato است که قابلیت های زیادی را به دستگاه های تلفن همراه پشتیبانی می کند.

 دانلود پیشنمایش

spdl.ir-Ad-9
برچسب ها
مشاهده بیشتر
mizban-ad

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا